Distances līgums

Distances līgums

SIA VIGAN CAKES, Reģ, Nr. 40203298998, adrese Burtnieku iela 2-3, Rīga, LV-1006, PVD reģ, Nr. 078372, turpmāk – internetveikals (www.vigancakes.lv) – nodrošina mājas lapā pieejamo saturu un sniedz preces/pakalpojumus saskaņā ar zemāk izklāstītajiem Lietošanas noteikumiem.

1. Vispārīgie noteikumi

Ja patērētājs, izmantojot mājas lapas starpniecību iegādājas preces/pakalpojumus, tad šāda savstarpēja vienošanās tiek uzskatīta par Distances līgumu un ir pakļauta Latvijas Republikas tiesību normām, kas regulē distances līgumu tai skaitā, bet ne tikai, Latvijas Republikas „Patērētāju tiesību aizsardzības likums”, Latvijas Republikas Ministru Kabineta noteikumiem „Noteikumi par distances līgumu” u.c. Pārdevējam ir tiesības jebkurā brīdī mainīt, labot vai papildināt Noteikumus saskaņā ar tiesību aktos noteiktajām prasībām. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas Vietnē. Pārdevējam ir tiesības jebkurā brīdī pēc saviem ieskaitiem mainīt Vietnē norādītās cenas un/vai izveidot jaunus maksas pakalpojumus.

2. Pirkumu veikšana

Interneta veikalā pārdoto produktu cenas un specifikācija ir norādītas blakus / zem produktiem. Lai veiktu pasūtījumu, pievienojiet vēlamos produktus iepirkumu grozam. Aizpildiet visus nepieciešamos laukus. Veiciet pirkuma apmaksu, lai pabeigtu pasūtījumu.

Gadījumā, ja Pircējs vēlas atcelt savu pasūtījumu ir nepieciešams informēt Pārdevēju telefoniski 20504704 vai rakstiski vigancakes@gmail.com X stundu laikā pēc pasūtījuma noformēšanas.

3. Apmaksas noteikumi

Norēķinu valūta vietnē ir eiro. Pirkumu iespējams apmaksāt izvēloties sekojošas maksājumu metodes, ko nodrošina maksājumu platforma KLIX:

  • Latvijas internetbanku maksājumi: Swedbank, SEB, Citadele, LHV un Luminor
  • Visa/Mastercard karšu maksājumi

Personas dati, kas nepieciešami maksājumu veikšanai, tiek nodoti licencētai maksājumu iestādei KLIX. Līgums starp Pircēju un Pārdevēju skaitās noslēgts no brīža, kad Klients, izvēlējies Preces, ievietojis tās savā preču grozā un iepazinies ar noteikumiem, pasūtījuma apstiprinājuma logā atzīmējot “Es piekrītu distances līgumam un privātuma politikai”. Pasūtījuma apstiprinājums tiek nosūtīts uz Klienta norādīto e-pasta adresi.

Līgums stājas spēkā līdz ar veiksmīgu maksājumu uz internetveikala bankas kontu. Ja kādu iemeslu dēļ pasūtījumu izpildīt nebūs iespējams, Pircējs par to tiks informēts un samaksātā summa tiks atmaksāta pēc iespējas ātrāk, bet ne vēlāk kā 14 dienu laikā pēc paziņojuma saņemšanas.

4. Piegādes un saņemšanas noteikumi

Tiklīdz veicat apmaksu par digitālo produktu (Dāvanu karte), 1. dienas laikā jūs saņemat piekļuvi produktam e-pastā, kuru norādījāt pirkuma laikā. Kūku saņemšana notiek uz vietas VIGAN CAKES studijā Burtnieku iela 2-3, Rīgā, LV-1006. Preces saņemšana studijā ir iespējamā nākamajā dienā pēc apmaksas saņemšanas un apstiprinājuma nosūtīšanas Klientam. Preces saņemšanas studijā ir bezmaksas.

Ar kurjeru un/vai pakomātu starpniecību preču piegāde pagaidām netiek īstenota.

Pasūtījuma apmaksu Klients veic:

  • ar bankas maksājumu karti
  • ar pārskaitījumu uz Pārdevēja norādīto bankas kontu, norādot pasūtījuma numuru
  • (citas iespējas, ja nepieciešams).


Klientam ir jāveic apmaksa Pārdevējam 2 darba dienu laikā. (Izņēmums uzņēmumiem (1-14 dienu laikā pēc rēķina saņemšanas).

5. Atteikuma tiesības

Pircējam ir tiesības atteikties no dāvanu kartes 14 kalendāro dienu laikā no preces iegādes brīža. Daļēja vai pilna naudas atmaksa par kūkām tiek īstenota Pārdevēja un Pircēja savstaprēju sarunu vai sarakstes ceļā.

Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja prece ātri bojājas vai tai drīz beidzas derīguma termiņš (atsaucoties uz patērētāju tiesību noteikumiem un https://likumi.lv/ta/id/266462-noteikumi-par-distances-ligumu). Tikai un vienīgi, ja precei ir slikta kvalitāte Pārdevējs un Pircējs vienojās par daļēju vai pilnu naudas atmaksa par preci.

Par vēlmi izmantot atteikuma tiesības Pircējs informē Pārdevēju sūtot rakstisku iesniegumu uz e-pastu vigancakes@gmail.com. Pārdevēja pienākums ir X dienu laikā veikt naudas līdzekļu atgriešanu pircējam. Naudas atmaksa tiek veikta izmantojot tādu pašu maksāšanas līdzekli, kādu klients izmantoja darījumā.

6. Pircēja personas datu apstrāde

Internetveikals apstrādā tikai tos personas datus, kurus pircējs ir ievadījis pie preču pasūtīšanas, kā piemēram, vārds, uzvārds, e-pasts u.c.

Ja Jūs esat nepārprotami piekritis saņemt mūsu mārketinga paziņojumus, tostarp jaunumus, mēs laiku pa laikam varam sazināties ar Jums nosūtot informāciju par mūsu pakalpojumiem un jaunākajiem piedāvājumiem. Šajā nolūkā mēs varam apstrādāt Jūsu e-pasta adresi, kuru norādījāt, pierakstoties mārketinga komunikācijai. Pircējam ir iespēja atteikties no mārketinga paziņojumiem, paziņojot par to mums, rakstot uz vigancakes@gmail.com.

7. Strīdu risināšanas noteikumi

Jautājumos, kas nav atrunāti šajos noteikumos un nosacījumos, Pircējs un Pārdevējs apņemas ievērot Latvijas Republikā spēkā esošos normatīvos aktus.

Puses visus starp Pārdevēju un Pircēju radušos strīdus risina savstaprēju sarunu vai sarakstes ceļā. Ja strīdu neizdosies atrisinās sarunu vai sarakstes veidā, Puses strīdu risinās Latvijas Republikas tiesā, ievērojot LR normatīvos aktus. Strīdus starp Pircēju (patērētāju) un Pārdevēju var nodot risināšanai Patērētāju tiesību aizsardzības centrā vai Latvijas Republikas tiesā.

http://www.ptac.gov.lv/lv/content/stridu-risinasanas-process

http://www.ptac.gov.lv/lv/content/arpustiesas-pateretaju-stridu-risinataju-datubaze